Sedací souprava Saron 3+1+1 krémová
Katalógusszám:
F-0108030839
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Luxusní sedací souprava Saron je díky svému nadýchanému tvaru jednou z nejpohodlnějších souprav, která krásně zapadne do moderního i klasického stylu obývacího pokoje. Skládá se z 3-místné pohovky s možností rozložení pro příležitostné spaní a dvou křesel. Moderní čalounění z přírodní kůže splní i nejnáročnější očekávání. Kostra je vyrobena z dubového masivu, vyplněna je bonellovými pružinami a vysoce elastickou PUR pěnou. Díky použití kvalitních a odolných materiálů, si souprava zachová své vlastnosti a vzhled po dlouhou dobu. Tato jedinečná souprava vám umožní vytvořit dokonalé místo pro relaxaci i společenská setkání.
- rozměr plochy pro spaní: 140 x 180 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 85 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hloubka sedu | 54 cm |
| Hloubka | 88 cm |
| Materiál | přírodní kůže |
| Šířka | trojsed: 205 cm křeslo: 100 cm |
| Šířka sedáku | trojsed: 140 cm |
| Výška opěráku | 53 cm |







