Sedací souprava Tony L černošedá
Katalógusszám:
F-0125010605
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Tony se stane příjemným centrem odpočinku, nebo setkání s rodinou a přáteli. Je velmi pohodlná, praktická a nabízí dostatek místa k sezení. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k příležitostnému přespání a také nepostradatelný úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku, nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí polohovací opěrky. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou a bude dodána v kombinaci barev, které jsou na úvodních fotografiích. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 70-88 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 41 cm |
| Hloubka | 202 cm |
| Plocha po rozkladu | 205x128 cm |
| Šířka | 275 cm |
| Základní barva | Mill 17977/17976 |






