Sedací souprava Zero UNI - Kongo 730
Katalógusszám:
F-0113011001
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Moderní rohová sedací souprava Zero je v univerzálním provedení, které lze podle potřeby sestavit jako pravé nebo levé. Je vyrobena z kombinace dvou typů pružin a kvalitní PUR pěny, které zajišťují vysoký komfort sezení. Potah tvoří příjemná látka Kongo. Sedačka je rozkládací a disponuje praktickým úložným prostorem.
Rozměry - 244 × 130 cm
Výška: 82 cm
Výška sedu: 43 cm
Hloubka sedu: 54 cm
Plocha na spaní: 122 × 206 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 82 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 54 cm |
| Hloubka | 130 cm |
| Plocha po rozkladu | 122x206 cm |
| Šířka | 244 cm |
| Základní barva | Kongo 730 |


