Skříň Cezanne R2 sonoma
Katalógusszám:
F-0201010719
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Šatní skříň Cezar je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma.
Díky svému vybavení (šatní tyč+1 police nad šatní tyčí), nabízí dostatek úložného prostoru.
Skříň je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Dvoudveřová šatní skříň s policí a šatní tyčí vespod z modulární řady nábytku Cezar.
Nábytek Cezar je vyroben z laminované desky s hranami potaženými PVC.
Široký výběr prvků v systému umožňuje perfektní zasazení do každé místnosti. Je ideální pro obývací pokoje, pokoje pro teenagery, pracovny a ložnice.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 201 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 100 cm |
| Anyag | Króm |
| Szekrénytípus - nyitás | Klasszikus nyitás |
| Szekrénytípus | 2-ajtós szekrény |
| Tükör | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 201 |
| Szélesség cm-ben | 100 |
| Mélység cm-ben | 61 |
Kapcsolódó termékek



































