Skříň ROKY 11, Bílá/Artisan
Nevyhovuje Vám nábytek, který obsahuje jen pevně dané kusy? Nechcete se nechat omezovat v kreativitě? Líbí se Vám moderní styl? Pak je sektorový nábytek Roky určený právě pro Vás. Kolekce sektrového nábytku Roky je skvělým spojením designu, funkčnosti a modernosti. Prohlédněte si nabídku všech prvků z tého kolekce a sestavte si obývací či dětský pokoj podle vlasního návrhu. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Skříň Roky 11 je vyrobena z lamina v krásném dekoru bílá a dub Artisan. Lamino tloušťky 18 mm je odolné a je zakončeno lištou ABS. Jistě oceníte i snadnou údržbu. Skříň pojme vše potřebné a ve spodní části má také dva šuplíky. Rukojeti v dekóru dřeva jsou vyrobeny z plastu. Je dodávána v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
| Výška | 155 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 40 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Szekrénytípus - nyitás | Klasszikus nyitás |
| Szekrénytípus | 1-ajtós szekrény |
| Tükör | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 155 |
| Szélesség cm-ben | 40 |
| Mélység cm-ben | 42 |




