Sofa MODERNO 2S Dwuosobowa Kremowa
Katalógusszám:
i744_8836
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Látka |
| Barva | Krémový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | plastik |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Šířka sedadla | 107 cm |
| Hloubka sedáku | 65 cm |
| Výška sedadla | 49 cm |
| Výška opěradla | 40 cm |
| Výška nábytku | 77 cm |
| Šířka nábytku | 170 cm |
| Hloubka nábytku | 105 cm |
| Funkce spaní | Ne |








