Sofa SORRENTO 3S Trzyosobowa Szara Welurowa
Katalógusszám:
i744_8989
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Samet |
| Barva | Šedý |
| Barva těla | zlatý |
| Materiál korpusu | kov |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Šířka sedadla | 167 cm |
| Hloubka sedáku | 56 cm |
| Výška sedadla | 47 cm |
| Výška opěradla | 30 cm |
| Výška nábytku | 73 cm |
| Šířka nábytku | 222 cm |
| Hloubka nábytku | 96 cm |
| Funkce spaní | Ne |









