Softy 140X200 Monolith 77 2
Katalógusszám:
i638_Sof_03_1.4
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Softy is a cozy, tasteful, spacious and properly shaped boxspring continental bed designed for connoisseurs of everyday comfort. Comfortable and healthy sleep on Softy bed, is guaranteed by the combination of the main bonell mattress, as well as an additional topper mattress. Such a combination keeps our spine in the correct position. Softy is a functional bed due to, among other things, two, spacious containers for bedding, as well as a large space for relaxation, as our Furniture is available in three sizes: 140/160/180 x 200 cm. Additional distinguishing features of this model include: upholstered back of the furniture, stylish contoured backrest, elegant chrome legs and interesting design. Softy is a bed that pleases and delights. It is worth having it in your bedroom to combine maximum comfort and functionality, as well as original design.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Kárpitanyag |
| Szín | Kék |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Alvófelület | 140 x 200 cm |
| Matrac az árban | Igen |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 122 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 122 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 65 cm |
| Hosszúság cm-ben | 207 |
| Szélesség cm-ben | 142 |
Kapcsolódó termékek













