Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Csak a kanapé ára. A fotel külön is megvásárolható.
Paraméterek:
| Szétszerelés: | Igen |
| Tárolóhely: | Igen |
| Anyag: | Szövet |
| Töltet: | Rugók |
|
|
Méretek:
| Szélesség: | 183 cm |
| Mélység: | 93 cm |
| Magasság: | 92 cm |
| Terület alvás: | 190 x 136 cm |
Ábrázolt kivitel:
:
Bútor összeszerelés:
: A bútor szétszerelve kerül szállításra.
A bútor része a szerelési terv, beleértve az összes szükséges kötőanyagot.Szükség esetén rendelhető bútor összeszerelés.
Karbantartási útmutató:
: A bútort törölje le egy textillel, amelyet kímélő bútortisztító szerrel nedvesített meg.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
Vzorník látek Penta
Vyber látku

Vzorník látek Porto
Vyber látku



