Stół DARIO Owalny 200 cm Trawertyn/Orzech
Katalógusszám:
i744_9056
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | Ořech |
| Materiál korpusu | MDF |
| Kategorie | Stoly |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | travertin |
| Rozkládací stůl | Ne |
| Tvar stolu | Kulatý stůl |
| Výška stolu | 76 cm |
| Tloušťka desky | 2,6 cm |
| Délka stolu | 200 cm |
| Šířka stolu | 100 cm |











