- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Bambusz szőnyegek és kerítések
- Szökőkutak
- Etetők
- Kutyaház
- Gyermekjátszótér
- Kiegészítők
- Hintaszékek
- Hinták
- Papasany
- Paravánok
- Kutyafekhelyek
- Homokozó
- Párnák
- Rattan komódok
- Rattan dohányzóasztalok
- Rattan székek
- Rattan kanapék
- Rattan ülőgarnitúrák
- Rattan puffok
- Árnyékoló vitorlák
- Kerti kiegészítők
- Kerti hinták
- Kerti székek
- Kerti pad
- Kerti nyugágyak
- Kerti garnitúrák
- Kerti asztalok
- Kerti szék
- Függő hintaszékek
- Függő hinták
- Iskolai bútorok
Stół Ogrodowy ARGOS 140-180 cm Dąb/Czarny
Katalógusszám:
i744_9108
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Zahradní nábytek |
| Materiál desky | kompozit |
| Barva bláta | dub |
| Rozkládací stůl | Ano |
| Tvar stolu | Obdélníkový stůl |
| Výška stolu | 74,5 cm |
| Délka stolu po rozložení | 180 cm |
| Délka stolu | 140 cm |
| Hloubka stolu | 90 cm |








