Stół SAMER Rozkładany Ceramiczny 120-160 cm Dąb
Katalógusszám:
i744_8926
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | zlatý dub |
| Materiál korpusu | kaučukové dřevo |
| Kategorie | Stoly |
| Materiál desky | Keramický |
| Barva bláta | zlatý dub |
| Rozkládací stůl | Ano |
| Tvar stolu | Obdélníkový stůl |
| Výška stolu | 78 cm |
| Tloušťka desky | 1,1 cm |
| Délka stolu | 120 cm |
| Šířka stolu | 80 cm |
| Maximální délka stolu po rozložení | 160 cm |










