Stolik Kawowy PERLA Biały
Katalógusszám:
i744_9086
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva těla | bílý |
| Materiál korpusu | MDF |
| Výška nábytku | 40 cm |
| Šířka nábytku | 104 cm |
| Hloubka nábytku | 73 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | bílý |
| Montáž | Nábytek k vlastní montáži |
| Druh obruby | PVC |







