Szafka na buty MODENA 60 cm Dąb Artisan/Grafit
Katalógusszám:
i744_8695
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | MDF/tkanina |
| Barva těla | dub artisan |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Výška | 53,5 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Barva čela | dub artisan |
| Počet polic | 3 |
| Počet zásuvek | 1 |
| Barva sedáku | Grafit |





