- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Textil játékszék Player 2.0 Normál méret, Marshmallow rózsaszín
Játék szék X-PLAYER 2.0 MARSHMALLOW PINK: NORMÁL MÉRET
Fehér és rózsaszín – két szín, amelyek friss szelet hoznak a játékteredbe, és egyedi jelleget adnak neki. Bemutatjuk neked az X-Player játékszéket Marshmallow Pink változatban. Ez a kivételes modell mindazok számára készült, akik eredeti és lenyűgöző megoldást keresnek.
A Marshmallow Pink az X-Player népszerű modelljének új arca. Ez a játékszék a kényelem, a biztonság és a modern innovációk szinonimája. Nemcsak a feltűnő stílusával nyűgöz le, hanem az átgondolt ergonomikus kialakításával is. Masszív sziluett, szilárd alap és eredeti logók – ez a Player a legtisztább formájában. Ezúttal azonban fehér-rózsaszín kárpitozás díszíti, amelynek köszönhetően jobban néz ki, mint valaha.
Ergonómikus kialakítás a maximális kényelemért
Mi rejtőzik e lenyűgöző sziluett alatt?
A megbízható megoldások teljes csomagja! Kiemelten fontos számunkra a helyes testtartás, ezért játék székünk két ergonomikus támaszpárnával van felszerelve, amelyek puhák és kényelmesek.A fejtámla kiváló támaszt nyújt a nyaki gerincnek, míg a deréktámasz támogatja az alsó hátat.
Ezek a párnák segítenek megőrizni a helyes testtartást, és megakadályozzák a fej és a nyak elhajlását, így megvédenek a hosszú távú ülés negatív hatásaitól.A háttámla párnái rugalmas Memory habból készültek, amely alkalmazkodik a tested alakjához és a nyomás erősségéhez. Még a leghosszabb játékmarton is kényelmesebbé válik, mint valaha!
Innovatív anyagok a hosszú élettartam és kényelem érdekében
Miből készül a játékszékünk? Masszív sziluettje a tartós és rendkívül puha HR hab használatának eredménye, amely garantálja számodra a kényelmes testhelyzetet és a fotel nagyszerű megjelenését hosszú éveken át.
A Dual Layer™ profilozott ülés kettős habréteggel van kitöltve, így még kényelmesebb. A HR habot minőségi kárpit borítja.
Az EcoFiber™ szál és a Honeycomb™ háló egyedi anyagok, amelyek kellemes tapintásúak, rendkívül erősek és kopásállóak. A Player ülésének oldalsó része és a háttámla hátsó része sima HDS™ ökobőrrel van borítva, ami játékos jelleget kölcsönöz neki.
A szék tökéletes megjelenése a Nylon™ LV3 erős varratainak is köszönhető, amelyek biztosítják a szövetek megfelelő feszültségét.
Tökéletes illeszkedést biztosító mechanizmus csomag
Játék székünket könnyedén testre szabhatod a testalkatodhoz, magasságodhoz vagy az asztal magasságához. A Tilttech™ Butterfly rendszernek köszönhetően pontosan beállíthatod az ülés megfelelő magasságát, és a háttámla dőlésszöge pontosan olyan lesz, amilyet szeretnél – a Tilttech™ Gear mechanizmus lehetővé teszi a szabályozást.
A szék helyes beállítása további kényelmet biztosít, és lehetővé teszi, hogy természetesen és stabilan ülj. Az X-Player emellett a Tilttech™ Swing rendszernek köszönhetően innovatív hintázó funkcióval is rendelkezik, így nemcsak kényelem, hanem további pihenés is vár rád bármelyik játék, tanulás vagy munka pillanatában.
Az Armtech™ Hybrid SoftTouch kartámaszok három síkban állíthatók, és a megfelelő beállítás kényelmes és stabil pozíciót, valamint támogatást biztosít a vállak, alkarok és csuklók számára.
Felületük továbbá habbal van borítva, így a kezeidet puhán és kényelmesen támaszthatod meg.Biztonságos használat érdekében ellenálló és stabil
A tartós emelő beépített Air Damper™ System mechanizmussal biztosítja, hogy a játék székünk kiváló rugózást nyújtson. Alkalmazkodik minden mozdulathoz, és még nagyobb kényelmet biztosít.
A stabil és erős alapot a PFC™ 360 gumikerék teszi teljessé, így nem kell aggódnod a padló felületén lévő karcolások miatt a szobádban vagy az irodádban.
Marshmallow Pink – egy kiadás, amely elbűvöl
A Marshmallow Pink egy kiadás, amely különleges benyomást tesz rád. Az ergonomikus kialakítás és az egyedi design ilyen markáns és eredeti kombinációja mindig sok érzelmet vált ki. Képzeld el, milyen látványos átalakuláson megy keresztül a játékfelszerelésed ezzel a székkel.
X-Player 2.0 Marshmallow Pink befektetés az egészségedbe, kényelmedbe és játékélményedbe. Élvezd a luxust és az ergonómiát egyben!
Miért válassza az X-Player 2-t?
0 Mályvacukor Rózsaszín?- Ergonomikus kialakítás: A helyes testtartás támogatása és a hátfájás megelőzése.
- Innovatív anyagok: Tartósság, légáteresztő képesség és maximális kényelem.
- Állíthatóság: A szék testreszabása az egyéni igényeidhez.
- Hintázó funkció: Pihenés és kikapcsolódás játék vagy munka közben.
- Stílusos design: Felélénkíti a játékteret és egyedi jelleget kölcsönöz neki.
- Minőségi kidolgozás: Hosszú élettartam és megbízhatóság.
Ne várj tovább, és szerezd be a játékos széket, amely maximális kényelmet nyújt és támogatja a játék teljesítményedet. X-Player 2.0 Marshmallow Pink a megfelelő választás!
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Javasolt növekedés | 150 - 180 cm |
| Szín | Marshmallow rózsaszín |
| Szék tulajdonságai | Hintázó funkció, A te beceneved a fejtámlán |
| A kartámaszok szabályozásának típusa | Fel-le, balra-jobbra, előre-hátra |
| Tanúsítvány | EN 1335 |
| Szék alapja | Fém |
| Méret | Normál |
| Szék típusa | Játék Szék |
| Mechanizmus típusa | Tilttech™ Butterfly, Tilttech™ Swing, Tilttech™ Gear, Air Damper™ System |
| Lábtartó | Nem |
| Fejtámla | Igen |
| Derékpárna | Igen |
| Memóriahab | Igen |
| Szék töltete | HR hab |
| Ülés típusa | Dual Layer™ |
| Kerekek típusa | Gumi |
| Súly [kg] | 21.70 |
| Szélesség [mm] | 680 |
| Magasság [mm] | 1240 |
| Mélység [mm] | 530 |
| Maximális terhelés | max. 150 kg |
| Szélesség | 640 |
| Mélység | 530 |
| Magasság | 1240 |
| Anyag | Szövet + háló |
| MUTLIBLOCK funkció | Igen |
| TILT mechanizmus | Igen |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 124 - 134 |
| Magasság - maximális cm-ben | 134 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 49 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 59 - 80 cm |
| Szélesség cm-ben | 68 |
| Mélység cm-ben | 68 |
| Irodai szék típusa | Herní |


























