Trojsed Viki hnědá
Katalógusszám:
F-0113010635
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Trojsed Viki má úložný prostor a jednoduchým rozkladem vznikne lůžko 188x130 cm na občasné přespání pro dvě osoby. Výplň sedáku tvoří pružiny bonell v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Trojsed je očalouněný kvalitní látkou Vita, která je velmi příjemná na dotek a je odolná proti oděru. Čalounění v kombinaci se dřevem působí velice stylově. Bočnice jsou vyrobené z bukového masivu, moření je možné v různých barevních odstínech. Trojsed lze objednat i v jiných barevných proveden.
Rozměry:Trojsed
- šířka celková 196 cm
- šířka sedáku 188 cm
- hloubka sedáku 60 cm
- výška opěráku 60 cm
- výška sedáku 41 cm
- celková hloubka 92 cm
- celková výška 93 cm
- plocha po rozložení 188x130 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 93 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 41 cm |
| Hloubka sedu | 60 cm |
| Hloubka | 92 cm |
| Materiál | Kostra masiv+MDF |
| Plocha po rozkladu | 188x130 cm |
| Šířka | 196 cm |
| Šířka sedáku | 188 cm |
| Výška opěráku | 60 cm |
| Základní barva | Vita hnědá/ořech |

