TV komoda Cezanne R15, bílá
Katalógusszám:
F-0201010770
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Tv stolek Cezanne je vyroben z kvalitního lamina v oblíbeném bílém odstínu. Díky svým rozměrům a provedení, poskytuje dostatek prostoru nejen na televizi. Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 51 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 120 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Magasság - maximális cm-ben | 51 |
| Szélesség cm-ben | 120 |
| Mélység cm-ben | 52 |


