Tv komoda ROKY 1, Dub artisan/Bílá
Nevyhovuje Vám nábytek, který obsahuje jen pevně dané kusy? Nechcete se nechat omezovat v kreativitě? Líbí se Vám moderní styl? Pak je sektorový nábytek Roky určený právě pro Vás. Kolekce sektrového nábytku Roky je skvělým spojením designu, funkčnosti a modernosti. Prohlédněte si nabídku všech prvků z tého kolekce a sestavte si obývací či dětský pokoj podle vlasního návrhu. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Tv stolek Roky 1 je vyroben z lamina v krásném dekoru bílá a dub Artisan. Lamino tloušťky 18 mm je odolné a je zakončeno lištou ABS. Jistě oceníte i snadnou údržbu. Tv stolek je velmi praktický, kombinace dvířek a polic pojme vše potřebné. Rukojeti v dekóru dřeva jsou vyrobeny z plastu. Je dodáván v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
| Výška | 44 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 150 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Magasság - maximális cm-ben | 44 |
| Szélesség cm-ben | 150 |
| Mélység cm-ben | 40 |















