Válenda s čely Torino levá hnědá se vzorem
Katalógusszám:
F-0402110517
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Torino je polohovací válenda s elastickou PUR matrací, která je uložena na lamelovém roštu. Plocha pro spaní je 90x200 cm s komfortní výškou lehací plochy 52 cm. Speciálně strukturovaný povrch jádra matrace zajišťuje dobré přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu. To je důležité pro dosažení správného spánkového klimatu. Rošt je vybavený polohováním pro hlavu (5 poloh) i nohy (1 poloha). Samozřejmostí je i velký úložný prostor na lůžkoviny, který je přístupný od nohou. Válenda nemá zadní část čalouněnou potahovou látkou, je určena k umístění do rohu ke stěně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 86 cm |
| Délka | 212 cm |
| Matrace v ceně | Igen |
| Maximální nosnost | 105 kg |
| Polohovací | Igen |
| Rošt v ceně | Igen |
| Šířka | 101 cm |
| Základní barva | Coffee/Trinity 8 |




