- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Winner gamer szék fekete-piros karfákkal
Katalógusszám:
K7761
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Minőségi
WINNER játékszék karfákkal
Modern és nagyon népszerű játékszék légáteresztő hálós háttámlával és műbőr kárpitozott ülőrésszel. A kartámaszok kárpitozottak és az ülés háttámlájának helyzetétől függően állíthatóak. Nylon kereszt és gumírozott kerekek piros akcentusokkal.
| Kategória: | Hálós székek |
|---|---|
| Garancia: | 2 év |
| Súly: | 18 kg |
| Kollekció: | KLASIK |
| Tervezett használat: | max 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Mechanika: | TILT |
| Szín: | fekete / piros |
| Ülőfelület anyaga: | műbőr |
| Háttámla anyaga: | háló |
| Állítható magasságú háttámla: | nem |
| Fejtámla: | igen |
| Karfa: | kárpitozott csuklóval |
| Kereszt: | 70 cm-es nejlon |
| Kerekek mérete: | 60 mm |
| Kerekek típusa: | minden padlótípushoz |
| Ülésmagasság: | 42 - 50 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 41 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 54 cm |
| Karfa szélessége: | 65 cm |
| Háttámla magassága: | 79 cm |
| Szék teljes magassága: | 118 - 126 cm |
- Leírás
- fekete-piros műbőr huzat
- TILT mechanika bármilyen pozícióban blokkolható
- magas hálós háttámla fix kárpitozott fejtámlával
- különálló állítható kárpitozott deréktámasz
- fix műanyag karfák kárpitozott csúcs, támasztó karok bármilyen háttámla pozícióban
- műanyag kereszt ø 70 cm
- univerzális gumírozott kerekek ø 50 mm
- teherbírás 120 kg
- garancia 2 év
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | koženka |
| Irodai szék típusa | Herní |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Igen |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 118 - 126 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 126 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 42 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 42 - 50 cm |
| Szélesség cm-ben | 65 |
| Mélység cm-ben | 75 |
Kapcsolódó termékek






































