Zestaw 2x Fotel Do Spania Dwuosobowy MILAN 2 Beżowy
Katalógusszám:
i744_8530
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Látka |
| Barva | Béžový |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Hloubka křesla | 110 cm |
| Šířka křesla | 135 cm |
| Výška křesla | 95 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Hloubka křesla po rozložení | 205 cm |
| Plocha na spaní | 197 x 112 cm |
| Látka | POLARIS 4 |
| Počet kusů v sadě | 2 |











