Zestaw 2x Wersalka Rozkładana PIANO Granatowa Welurowa
Katalógusszám:
i744_8581
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Samet |
| Barva | Tmavě modrý |
| Styl interiéru | Moderní |
| Výška nábytku | 96 cm |
| Šířka nábytku | 190 cm |
| Hloubka nábytku | 92 cm |
| Úložný prostor na ložní prádlo | Ano |
| Plocha na spaní | 117 cm x 190 cm |
| Látka | KRONOS 9 |
| Počet kusů v sadě | 2 |







