Zestaw do Przedpokoju VENORNA 90 cm Dąb Artisan/Grafit
Katalógusszám:
i744_9135
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Styl interiéru | Moderní |
| Materiál korpusu | dřevotřísková deska |
| Kategorie | Skříňový nábytek |
| Výška nábytku | 202 cm |
| Šířka nábytku | 90 cm |
| Hloubka nábytku | 36 cm |
| Materiál desky | Dřevotřísková deska |
| Barva čela | dub artisan / grafit |
| Materiál čela | dřevotříska / tkanina |
| Počet polic | 10 |
| Počet háčků | 5 |
| Počet zásuvek | 1 |












