Zestaw Stół ALICANTE 160-200 cm Czarny/Orzech i 4 Krzesła EDRICK Rude
Katalógusszám:
i744_9249
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Područky | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Kategorie | Zestawy stół i krzesła |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Výška židle | 85 cm |
| Šířka židle | 57 cm |
| Hloubka židle | 51 cm |
| Výška opěradla | 40 cm |
| Materiál čalounění židle | tkanina |
| Barva čalounění židle | brązowy |
| Materiál desky | Keramický |
| Barva bláta | černý |
| Rozkládací stůl | Ano |
| Tvar stolu | Obdélníkový stůl |
| Výška stolu | 76 cm |
| Délka stolu po rozložení | 200 cm |
| Tloušťka desky | 1,1 cm |
| Délka stolu | 160 cm |
| Hloubka stolu | 90 cm |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Kolor korpusu stołu | orzech |
| Materiał korpusu stołu | tworzywo |



















