Zestaw Stół HAMPTON 160-240 cm Orzech/Czarny i 4 Krzesła AKITA Kremowe
Katalógusszám:
i744_9267
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Područky | Ano |
| Styl interiéru | Loftový |
| Kategorie | Zestawy stół i krzesła |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Hloubka sedáku | 43 cm |
| Výška sedadla | 49 cm |
| Výška židle | 89 cm |
| Šířka židle | 61 cm |
| Hloubka židle | 60 cm |
| Výška opěradla | 40 cm |
| Materiál čalounění židle | sztruks |
| Barva čalounění židle | kremowy |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | ořech |
| Rozkládací stůl | Ano |
| Tvar stolu | Obdélníkový stůl |
| Výška stolu | 75 cm |
| Délka stolu po rozložení | 240 cm |
| Tloušťka desky | 8 cm |
| Délka stolu | 160 cm |
| Hloubka stolu | 90 cm |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | metal |














