Zestaw Stolików ARON Czarny Marmur/Złoty
Katalógusszám:
i744_8136
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Glamour |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Lavičky a stolky |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | černý mramor |
| Průměr menšího stolku | 50 cm |
| Výška menšího stolku | 41,3 cm |
| Průměr většího stolku | 70 cm |
| Výška většího stolku | 46,2 cm |







