Zestaw Stolików Ceramicznych TENOR Biały Marmur/ Złoty
Katalógusszám:
i744_8078
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Glamour |
| Barva těla | zlatý |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Lavičky a stolky |
| Materiál desky | Keramický |
| Barva bláta | bílý mramor |
| Výška menšího stolku | 36,5 cm |
| Výška většího stolku | 42,5 cm |
| Délka desky většího stolu | 70 cm |
| Délka desky menšího stolku | 60 cm |
| Šířka desky většího stolu | 70 cm |
| Šířka desky menšího stolu | 60 cm |








