Alice 140X200 Sawana 05 2
Katalógusszám:
i638_BA01_1.4
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Alice is a stable and appropriately shaped bed for connoisseurs of above-average comfort, both when sleeping at night and resting during the day. Healthy and comfortable sleep on our bed is guaranteed by an exceptionally comfortable bonell mattress with a height of 20 cm, as well as an additional layer of T25 foam on the upper and lower parts of the mattress and a 4 cm topper of T21 foam. Such a combination provides adequate body support and stability during rest. Alice is a functional bed and will be a suitable choice for bedrooms of any size, as it is available in three sizes: 140/160/180 x 200 cm. Our continental bed is equipped with 2 spacious bedding bins, which are opened with a spring mechanism that raises the upper part of the bed. Additional distinctive features of this model include elegant legs, a high decorated headboard and a multitude of upholstery color variants. Alice is a classic solid boxspring bed, which is the answer to all possible needs. Such a piece of furniture will change not only the interior, but also the comfort of life.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Kárpit anyag + Fa |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Alvófelület | 140 x 200 cm |
| Matrac az árban | Igen |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 117 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 117 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 66 cm |
| Hosszúság cm-ben | 205 |
| Szélesség cm-ben | 140 |
| Szín | Szürke |
Kapcsolódó termékek










