- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Játék irodai szék X Horn 2.0 Normál méret, fekete-fehér
X-Horn 2.0 Fekete-Fehér - Játék szék, amely megváltoztatja a játékélményedet
Merülj el a játékok világában maximális kényelemmel és ergonómiai támogatással, amelyet az X-Horn 2 játék szék kínál neked.0. Ez a szék nem csak az ülésről szól; ez egy befektetés az egészségedbe, kényelmedbe és játék teljesítményedbe. Felejtsd el a hátfájást és a fáradtságot, és összpontosíts csak arra, ami igazán fontos – a játékra.
Ergonómia és Kényelem az Első Helyen
X-Horn 2.0 a te tested figyelembe véve lett tervezve. Formája tökéletesen támogatja a gerincet, minimalizálva ezzel a hátfájás kockázatát, és biztosítva a helyes testtartást még hosszú játékmenetek során is. Állítható párnák lehetővé teszik, hogy a széket pontosan az igényeidhez igazítsd, és az egyedi szarvas fejtámla optimális támogatást nyújt a nyaki gerincnek.
Állítható Memóriahabos Fejtámla
Felejtsd el a kényelmetlen fejtámlákat, amelyek nem nyújtanak semmilyen támaszt. Fejtámla X-Horn 2.0 rugalmas memóriahabbal van kitöltve, amely tökéletesen alkalmazkodik a fejed és a nyakad formájához. Optimális támaszt nyújt, és megakadályozza a fej reflexszerű előretolódását. A szék felállása után a fejtámla visszatér eredeti formájába, készen áll a következő használatra.
Állítható Magasságú Derékpárna
Az ágyéki terület fájdalmai a múlté. X-Horn 2.0 széles deréktámasszal van felszerelve, amelynek magassága állítható. Ez a párna optimális támogatást nyújt a hátadnak és segít megőrizni a helyes testtartást. Csakúgy, mint a fejtámla, a derékpárna is memóriahabbal van töltve, amely alkalmazkodik a hátad nyomásához, és maximális kényelmet biztosít számodra.
Kiváló Minőségű Anyagok és Tartós Kialakítás
X-Horn 2.0 kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek garantálják a hosszú élettartamot és tartósságot. A tartós HDS™ ökobőrből készült kárpit kellemes tapintású és könnyen tisztítható. Az erős varrás biztosítja, hogy az anyag megőrizze eredeti megjelenését és feszültségét sok éven át.
Tartós HDS™ ökobőr
Az HDS™ ökobőr nemcsak kopásálló, hanem kellemes tapintású is. Matt fekete felülete a hófehér dizájnnal kontrasztban elegáns és modern hatást kelt. A gépi hímzés sportos jelleget kölcsönöz a széknek.
HR Habréteg
A még nagyobb kényelem érdekében az X-Horn 2.
0 kiegészítő réteg HR rugalmas habbal alábélelve. Ez a hab optimális támaszt és kényelmet biztosít még hosszú órákon át tartó ülés közben is.Állíthatóság a Maximális Kényelemért
X-Horn 2.0 teljesen testreszabható, így pontosan az igényeid szerint alakíthatod. Állítsd be az ülés magasságát, a háttámla dőlésszögét és a kartámaszok helyzetét, hogy elérd a maximális kényelmet és ergonómiai támogatást.
Tilttech™ Butterfly szabályozás
A Tilttech™ Butterfly mechanizmusnak köszönhetően beállíthatod az ülés magasságát és a háttámla dőlésszögét.
A háttámla akár 140°-ig is dönthető, és bármely ponton rögzíthető. A Tilttech™ Swing funkció biztonságos hintázást tesz lehetővé, ami ideális a játékok közötti pihenéshez.Armtech™ Hybrid Softtouch kartámaszok
Az Armtech™ Hybrid Softtouch kartámaszok három irányban állíthatók: fel-le, balra-jobbra és előre-hátra. Ennek köszönhetően beállíthatod a kartámaszokat úgy, hogy optimális támaszt nyújtsanak a vállaknak, alkaroknak és csuklóknak. A kartámaszok puha habszivacsa maximális kényelmet biztosít.
Stabilitás és Biztonság
X-Horn 2.0 stabil alapzattal és minőségi kerekekkel van felszerelve, amelyek biztosítják a sima mozgást és védik a padlót a karcolásoktól. Megbízható emelő 4. osztályok Air Damper™ System mechanizmussal biztosítják a megfelelő rugózást és kényelmes ülést.
PFC™ 360 Gumiborítású Kerekek
A PFC™ 360 gumiborítású kerekek padlóbarátok és megvédik a padlót a karcolásoktól. Nekik köszönhetően szabadon mozoghatsz a szobában anélkül, hogy aggódnod kellene a padló sérülése miatt.
Emelő 4. Osztályok Air Damper™ rendszerrel
Megbízható emelő 4. osztályok Air Damper™ System mechanizmussal biztosítják a megfelelő rugózást és kényelmes ülést. Ennek köszönhetően kényelmesen elhelyezkedhetsz, és élvezheted a játékot anélkül, hogy aggódnod kellene a szék stabilitása miatt.
Kinek Ajánlott az X-Horn 2.
0 Meghatározva?X-Horn 2.0 ideális választás azoknak a játékosoknak, akik kényelmes, ergonomikus és stílusos gamer széket keresnek. Alkalmas hosszú játékmaratonokra, otthoni munkavégzésre és e-learningre is. Elegáns kialakításának köszönhetően bármilyen belső térbe illik. A szék maximális terhelhetősége 136 kg.
Szerezd meg az X-Horn 2-t.
0 és Változtasd meg a Játékélményedet!Ne várj tovább, és fektess be a kényelmedbe és egészségedbe. Az X-Horn 2 játékszékkel.0 a játék valódi élvezetté válik.
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Javasolt növekedés | 150-180 cm |
| Szín | fekete-fehér |
| Szék tulajdonságai | Hintázó funkció, A te beceneved a fejtámlán |
| A kartámaszok szabályozásának típusa | Fel-le, balra-jobbra, előre-hátra |
| Tanúsítvány | EN 1335 |
| Szék alapja | Fém |
| Méret | Normál |
| Szék típusa | Játék Szék |
| Mechanizmus típusa | Tilttech™ Butterfly, Tilttech™ Swing, Tilttech™ Gear, Air Damper™ System |
| Lábtartó | Opcionálisan megvásárolható |
| Fejtámla | Igen |
| Derékpárna | Igen |
| Szerkezet típusa | Fém |
| Szék töltete | HR hab |
| Ülés típusa | Dual Layer™ |
| Kerekek típusa | Gumi |
| Súly [kg] | 22.20 |
| Szélesség [mm] | 740 |
| Magasság [mm] | 1220 |
| Mélység [mm] | 530 |
| Maximális terhelés | max. 140 kg |
| Szélesség | 680 |
| Mélység | 530 |
| Magasság | 1240 |
| Anyag | ABS műanyag + Ökobőr |
| MUTLIBLOCK funkció | Igen |
| TILT mechanizmus | Igen |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 122-132 |
| Magasság - maximális cm-ben | 132 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 45 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 45 - 56 cm |
| Szélesség cm-ben | 74 |
| Mélység cm-ben | 74 |
| Irodai szék típusa | Herní |





























































































