- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
X Gamer 2 játékszék.0 Normál méret, Sötét obszidián
X-GAMER DARK OBSIDIAN játékszék: Merüljön el a játékok világában maximális kényelemmel
Készüljön fel a forradalomra a játékélményében az X-Gamer Dark Obsidian segítségével.
Ez a játékszék nem csupán egy hétköznapi bútordarab, hanem befektetés a kényelmébe, egészségébe és játékbeli teljesítményébe. Úgy tervezték, hogy azoknak nyújtson páratlan támogatást és ergonómiát, akik órákat töltenek a számítógép előtt, legyen szó játékról, munkáról vagy tanulásról, az X-Gamer.Miért válassza az X-Gamer Dark Obsidian-t?
X-Gamer Dark Obsidian a kényelem, minőség és stílus szinonimája. Minden részlet gondosan át lett gondolva, hogy a lehető legnagyobb élményt nyújtsa önnek. Felejtse el a hátfájást és a fáradtságot, ezzel a székkel teljes mértékben a játékra koncentrálhat.
EcoFiber™ kárpit anyag: Légáteresztő és tartós
Az ülés és a háttámla kárpitozása innovatív EcoFiber™ anyagból készült.
Ez az anyag nemcsak kellemes tapintású, hanem rendkívül kopásálló is. Ami azonban a legfontosabb, az EcoFiber™ légáteresztő, ami kiváló légáramlást biztosít. Még a legigényesebb játékmaratonok során is frissnek és kényelmesnek fogja érezni magát. Felejtse el a kellemetlen izzadást és túlmelegedést, az EcoFiber™ segítségével maximális kényelmet élvezhet.Kényelmes ülés HR habbal: Lágyság és támogatás
Az egész fotel rugalmas HR habbal van kitöltve, amely tökéletesen alkalmazkodik a testéhez, és meglepően puha és kényelmes pozíciót biztosít önnek.
A Comfort Layer™ ülőpárna további mennyiségű puha habbal van kitöltve, ami a legmagasabb szintű kényelmet garantálja. Akár játszol, dolgozol vagy tanulsz, az X-Gamer optimális támogatást és kényelmet nyújt számodra.Az ágyéki gerinc támogatása: Ergonomia és egészség
Formázott ágyéki párna a helyes testtartás és a hátfájás megelőzésének kulcsa. Minden hátradőlésnél támogatja a gerincet, és segít ergonomikus, testtartás szempontjából biztonságos pozíciót felvenni. A párna tökéletesen alkalmazkodik az alakjához, ami maximális kényelmet biztosít ülés közben. Ráadásul tökéletesen illeszkedik a háttámla felületéhez rögzítés nélkül, így egy kényelmes párnát kap, amelyet elasztikus Memory habbal töltöttek meg, és amelyet puha támaszként használhat a gerinc vagy a fej számára.
Megbízható Tilttech™ Butterfly szabályozás: Testreszabás és pihenés
A Tilttech™ Butterfly rendszer lehetővé teszi az ülés magasságának beállítását az asztal szintjéhez és a magasságához képest. A megfelelő szabályozással mindig ergonomikus, kényelmes pozíciót foglalhat el, és további kényelmet élvezhet, még sok óra játék, munka vagy tanulás után is. Ezenkívül a rendszer tartalmaz egy beépített Tilttech™ Swing funkciót, amely kellemes és biztonságos hintázást tesz lehetővé. A beépített kerék lehetővé teszi a nyomáserősség beállítását, amely szükséges az ülés és a háttámla döntéséhez a pihentető hintázás során, így könnyedén testre szabhatja a saját súlyához, és kényelmesen hintázhat a székben. Eltér akár 115°-ig!
Tökéletes csillapítás: Kényelem és dinamika
Az X-Gamer könnyen alkalmazkodik a test természetes mozgásaihoz, biztosítva, hogy az ülő pozíció rendkívül kényelmes legyen. A szükséges rugózás a szilárd Tilttech™ Lift emelőnek köszönhető, beépített Air Damper™ System mechanizmussal. Mostantól minden játék kényelmesebb lesz, mint valaha!
Kényelmes Armtech™ Hold SoftTouch kartámaszok: Támogatás és pihenés
Az Armtech™ Hold SoftTouch kartámaszok elengedhetetlen támaszt nyújtanak az alkarodnak. Enyhíti a kezek és a csuklók terhelését, és biztosítja, hogy természetesen vegyen fel kényelmes, ergonomikus testtartást. Ezenkívül a felületük habbal van kitöltve, így meglepően puha és kényelmes támaszt nyújtanak.
PFC™360 gumikerék, 60 mm: Védelem és mobilitás
A fordulékony kerekek gumifelülete kiváló védelmet nyújt padlójának a karcolások kialakulása ellen. A szék mobilitását bármilyen felületen kihasználhatja, bármilyen aggodalom nélkül!
Design stílusa: Agilitás és elegancia
Az X-Gamer Dark Obsidian nemcsak kényelmes szék, hanem stílusos kiegészítője is a játékterének. A masszív sziluett, amely kellemes tapintású, mélyfekete szövetkárpittal van bevonva, minden tekintetet vonz. Impozáns szerkezet, stílusos hímzések és kifejező részletek forradalmasítják a szobád belső terét. A teljes háttámla sima HDS™ ökobőrrel van borítva, amely sportos megjelenést kölcsönöz a széknek, és látványosan átalakítja a játékállomását!
Összegzés
X-Gamer Dark Obsidian ideális választás mindenkinek, aki kényelmes, ergonomikus és stílusos gamer széket keres. Fektessen be az egészségébe és a játék teljesítményébe, és élvezze a fájdalom és fáradtság nélküli órákon át tartó szórakozást. Fogadjon a megbízható műszaki megoldások és a rendkívüli design tökéletesen kiegyensúlyozott kombinációjára. Bízz a Diablo erejében, és győződj meg róla, hogy a játékok élvezete teljesen új szintre emelhető.
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Javasolt növekedés | 155 cm – 185 cm |
| Szín | Sötét obszidián |
| Szék tulajdonságai | Hintázó funkció |
| Karfa szabályozás típusa | Fix |
| Tanúsítvány | EN 1335 |
| Szék alapja | Fém |
| Méret | Normál |
| Szék típusa | Játék Szék |
| Mechanizmus típusa | Tilttech™ Butterfly, Tilttech™ Swing, Air Damper™ System |
| Lábtartó | Nem |
| Fejtámla | Nem |
| Derékpárna | Igen |
| Memóriahab | Igen |
| Szék töltete | HR hab |
| Ülés típusa | Comfort Layer™ |
| Kerekek típusa | Gumi |
| Súly [kg] | 19.50 |
| Szélesség [mm] | 680 |
| Magasság [mm] | 1180 |
| Mélység [mm] | 560 |
| Maximális terhelés | max. 130 kg |
| Szélesség | 685 |
| Mélység | 560 |
| Magasság | 1180 |
| Anyag | ABS műanyag + Ökobőr |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Igen |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 118 - 128 |
| Magasság - maximális cm-ben | 128 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 48 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 48 - 58 cm |
| Szélesség cm-ben | 68 |
| Mélység cm-ben | 68 |
| Irodai szék típusa | Herní |





















































































